Hipnotyzujące luksusowe wnętrza z marmurowymi inspiracjami projektowymi

stoliki kawowe z marmuru i marmurowe

Podobnie jak diamenty, marmur jest jednym z najpiękniejszych wytworów natury. Przesiąknięty historią kamień od dawna kojarzony jest z luksusem i światowością ; jego wielkie zastosowania sięgają od Partenonu w Atenach po Grand Central Station w Nowym Jorku. Ponieważ postęp technologiczny sprawił, że trwały materiał stał się bardziej dostępny dla mas, stał się również ulubieńcem branży w łazienkach i kuchniach. Marmur dokonał nowoczesnego zwrotu w świecie projektowania wnętrz i luksusowych wnętrz , jednak ważne jest, aby nie przesadzać, w przeciwnym razie może nie wyglądać tak dobrze, jak sobie wyobrażałeś. Stoliki marmurowe to piękne uzupełnienie każdego wnętrza.

Kelly Wearstler kultywuje bardzo naturalną estetykę z wirującymi jasnobrązowymi i szarymi ścianami z marmuru Bardiglio w swoim dawnym nowoczesnym salonie w domku na plaży . Szlifowane i pokryte skórą wykończenia w tej przestrzeni również bardzo różnią się od polerowanych marmurowych podłóg, które wiele osób kojarzy z marmurem.

Marmur to doskonała opcja zarówno na wewnętrzne podłogi, jak i ściany. W przypadku zastosowania zarówno na podłogach, jak i na ścianach, przestrzeń może wyglądać na zbyt zimną, więc zapoznaj się z poradami najlepszych projektantów dotyczących każdego rodzaju luksusowych wnętrz , a okaże się to sukcesem. Marmurowe płytki podłogowe dodają stylowego akcentu każdej przestrzeni, zwłaszcza w połączeniu z innymi nowoczesnymi materiałami. Stolik kawowy z marmuru to piękny mebel w każdym domu.

Marmur to jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach materiałów, których możesz użyć na swojej podłodze. Teraz możesz zapytać nas dlaczego? Sprawdzi się we wszystkich pudełkach: jest prosty, wyrafinowany, czysty, lśniący i trwały. Pragniesz luksusowego domu? Marmur pozwala ci to mieć!

W dzisiejszych czasach, z mnóstwem odmian marmuru dostępnych w sklepach, jesteś rozpieszczany wyborem. Możesz wybierać spośród kilku eklektycznych kolorów, żywych wzorów, stylowych tekstur i przystępnej gamy marmurowych wzorów.

A kamień marmurowy jest materiałem bardzo trwałym. Wystarczy co roku umyć lub polerować. Aby uzyskać idealną marmurową podłogę wyłożoną kafelkami, oto kilka pięknych pomysłów na podłogi dla Twojego domu.

Możesz również polubić