Jakościowe skóry na etui telefonu

sklep z etui

Klasyczne i ponadczasowe

Skóra naturalna obejmuje skórę w codziennych odcieniach i jest łatwym wyborem dla tych, którzy szukają czegoś prostego, ale wyrafinowanego. Tekstury w tej kolekcji różnią się w zależności od tego, gdzie w skórze został wycięty Twój produkt.

Kolekcja koncentruje się na odważnych, uderzających kolorach i jest idealna dla tych, którzy chcą się wyróżnić. Te skóry o jaskrawych kolorach i przyjemnej noszeniu mają chropowatą fakturę.

Skóry sezonowe

Ciągle poszukujemy nowych, ekscytujących kolorów i skór, które moglibyśmy dodać do naszej oferty. Od greckich motywów botanicznych po egzotyczne tłoczone zwierzęce wzory, często inspirujemy się naszymi podróżami, gdy projektujemy nasze sezonowe skóry. Tworzenie tych kolekcji to czysta przyjemność i są one wprowadzane na rynek co najmniej dwa razy w roku w ograniczonych ilościach.

Starannie ręcznie wybieramy każdą skórę do naszych produktów. Jeśli nie podoba nam się kolorystyka lub naturalne oznaczenia konkretnej skóry, nie będziemy jej używać. Ten czasochłonny proces gwarantuje, że używamy tylko najlepszych i najbardziej luksusowych skór dostępnych na rynku.

Rustykalny wygląd

Kolekcja Rustico pochodzi z Włoch i jest wyraźnie wytrzymałą skórą licową. Produkowana w małych partiach, każda skóra jest garbowana roślinnie przy użyciu garbników pochodzących z drewna lub innych materiałów organicznych, a następnie barwiona aniliną w celu uzyskania transparentnego koloru, który pozostawia widoczną naturalną fakturę skóry. Ta kolekcja pochodzi z łopatek byka i jest ograniczona do skór, które stają się naturalnie dostępne. Rustico ma ciężkie, skurczone ziarno i ręcznie szkliwione wykończenie.

Pochodzi z niemieckiej garbarni piątego pokolenia z najnowocześniejszymi certyfikatami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, w tym Gold Rating od The Leather Working Group (LWG). Skóra licowa ma twardą fakturę, która zmiękcza się podczas użytkowania, jest garbowana roślinnie i barwiona aniliną, co zapewnia doskonałą fakturę i kolor. Do tej obróbki można używać tylko najlepszych skór, ponieważ pozwala to na zachowanie oryginalnych znaków na skórze. Nasz sklep z etui i naturalne skóry charakteryzują się pięknym, gładkim wykończeniem.

Technologia blokowania RFID

Czym jest RFID? Większość kart kredytowych, debetowych i paszportów jest obecnie wyposażona w chipy umożliwiające identyfikację za pomocą fal radiowych, które pozwalają na odczytanie informacji bez konieczności fizycznego przeciągania karty.

Dlaczego warto stosować akcesoria blokujące RFID?

Zabezpiecz swoje karty kredytowe lub paszport przed nieświadomym zeskanowaniem. Oferujemy podszewkę blokującą RFID w wybranej grupie portfeli i akcesoriów podróżnych. Te produkty, wykonane z naszych skór z kolekcji Signature, są podszyte materiałem nieprzezroczystym elektromagnetycznie, aby chronić Twoje dokumenty i karty.

Możesz również polubić